Spotted with Charm Kennelfanpage ósemki

O nas

Psy od dzieciństwa były towarzyszami naszych rodzin. Moim pierwszym spanielem była Malwa – suczka zakupiona w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, pierwowzór dla odtwarzanej przez Dr Krzywdzińskiego rasy „polski spaniel myśliwski”. Była ze mną 12 lat i stała się moją ogromną miłością, byłyśmy nierozłączne, w domu, w pracy, na wakacjach, u przyjaciół i rodziny, była zawsze….

Po jej odejściu z powodu rozwoju choroby nowotworowej, na którą zapadłyśmy niestety również obie…, długo szukałam prawdziwiej przyjaciółki, podobnej do niej. I tak trafiła do mnie suczka z Hodowli Adea o imieniu ICE LIGHT Adea, czyli moja ukochana „Dropcia”. Rasa – springer spaniel angielski. Szybko okazało się, że jej temperament, charakter, wygląd spełniły moje wszystkie oczekiwania i tak wpadłam w sidła przewspaniałych i wszechstronnych psów jakimi są angielskie springer spaniele.

Dziś wspólnie z mężem oddajemy się pasji podziwiania tych wspaniałych psów prowadząc małą domową hodowlę ku swojej wielkiej radości. Zachęcam do zapoznania się ze stadem naszych domowników! 
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X